Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core

Microsoft
100 Przedmioty
9 890,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: X19-122215ESD

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 2 Lata

Komercyjny: Tak

Typ licencji: Cyfrowa

Wersja językowa: Angielska

Wersja licencji: Komercyjna dom i firma

Stan: Nowy

Legalność: 100% legalny potwierdzony fakturą vat

Typ nośnika: Brak (można samemu wykonać kopię dvd lub USB)

​Otrzymacie Państwo:

- klucz do instalacji i aktywacji pełnej i legalnej wersji

- instrukcje instalacji i aktywacji

- linki do pobrania instalki, lub można stworzyć kopię DVD,USB na własne potrzeby

- fakturę Vat jako dowód zakupu

Firmy, które zakupią SQL Server 2019 Standard (2 core), będą doskonale przygotowane na aktualne wyzwania w ważnych obszarach, takich jak łączność w chmurze, big data i uczenie maszynowe. Opierając się na popularnej poprzedniej wersji, Microsoft dopracował wiele szczegółowych ulepszeń, ale także wprowadził nowe funkcje w celu zwiększenia wydajności i elastyczności. Dodatkowo ten system zarządzania bazami danych dostosowany do potrzeb małych i średnich firm ma teraz nowe łączniki, które umożliwiają także wygodne wyszukiwanie w innych bazach danych, takich jak MongoDB, TeraData, Oracle, a także dostęp do różnych generycznych źródeł danych ODBC.

Gotowość do pracy z big data i usługami cloud

Praca z coraz większymi ilościami danych już teraz jest dużym wyzwaniem, a w przyszłości danych nadal będzie przybywać. Dzięki funkcjom takim jak „Hadoop Distribute File System (HDFS)” oraz integracji struktury big data „Apache Spark”, firmy korzystające z SQL Server 2019 Standard są świetnie przygotowane do pracy z dużymi ilościami danych.

Do tego dochodzi oprogramowanie do orkiestracji kontenerów „Kubernetes”, które umożliwia elastyczne wykonywanie zadań. W SQL Server 2019 Standard (2 core) działa to zarówno lokalnie, jak i w chmurach publicznych. Aktualna wersja SQL Server jest również atrakcyjna dzięki przetwarzaniu transakcji online (OLTP), technologii pamięci Polybase, rozszerzonej obsłudze klastrów Cloudera i Hortonworks Hadoop oraz poszerzonej obsłudze magazynu Azure.

Najważniejsze nowości w SQL Server 2019 Standard (2 core) w skrócie

Zmodyfikowany aparat magazynu i technologia PolyBase.

Integracja wydajnej struktury big data Hadoop Distribute Distribute File System (HDFS).

W nowej wersji możliwe jest wykonywanie kodu Java.

Używanie języków Python i R do zintegrowanych usług uczenia maszynowego.

Wysoce skalowalne usługi, które dzięki Azure SQL DB Hyper Scale obsługują obciążenia nawet do 100 terabajtów na bazę danych.

Wyeliminowano dotychczasowe bariery analizy dzięki nowym łącznikom do łączności z bazami danych, takimi jak Oracle, TeraData i MongoDB.

Wrażliwe dane są chronione za pomocą funkcji „Always Encrypted” i „bezpiecznych enklaw”.

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, w SQL Server 2019 Standard zwiększono liczbę działających równolegle replik z trzech do pięciu w ramach grup o wysokiej dostępności.

Kompleksowe procesy wirtualizacji danych wyeliminowały skomplikowane procesy ETL (extract, transform, load).

 

Zasady licencjonowania SQL Server 2019 Standard (2 core)

Firmy, które chcą zakupić SQL Server 2019 Standard (2 core), skorzystają z elastycznego licencjonowania opartego na rdzeniach. Ponieważ liczba użytkowników ani urządzeń nie ma znaczenia, firmy nie potrzebują licencji dostępu klienta (CAL), aby korzystać z oprogramowania SQL Server 2019 Standard (2 core). Dzięki licencjonowaniu według rdzeni dowolna liczba urządzeń i użytkowników może uzyskać dostęp do odpowiedniego serwera SQL.

Jako minimum dla tego rodzaju licencjonowania Microsoft przewiduje cztery licencjonowane rdzenie. Liczba niezbędnych licencji dla rdzeni zależy zatem od liczby rdzeni serwera. Elastyczne pakiety dla rdzeni nadają się zarówno jako pierwsze licencje dla serwerów, jak i do późniejszego licencjonowania dodatkowych rdzeni po unowocześnieniu sprzętu. Licencje dla rdzeni można dodatkowo zwyczajnie przenieść po upływie 90 dni. Jeśli jednak dojdzie do awarii sprzętu, licencję może również przenieść w tym okresie.

Windows Server 2019 Datacenter

Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Essentials

Windows Server 2016 Datacenter

Windows Server 2016 Standard

Windows Server 2016 Essentials

Windows 10 IoT Enterprise

Windows 10 Enterprise

Windows 10 Professional

Windows 10 Home

100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło