O nas

Dragon-Komp to sklep z oprogramowaniem, który pojawił się na rynku w 2010 roku i od tego czasu świadczy usługi wszystkim zgłaszającym się do niego Klientom. Współpracujemy z firmami w PL jak i UE, głównie stawiamy na jakość oraz legalność oprogramowania, gdzie w dzisiejszych czasach to bywa dość kłopotliwe. Oferuję Państwu systemy operacyjne Windows 10, 8.1 oraz 7, oprogramowania dla biur Office oraz klientów indywidualnych, a także duży wybór programów antywirusowych. Gwarantuję profesjonalizm w obsłudze zarówno przed zakupem jak również podczas instalacji programu.

Jeśli twoja firma przeszła na nowsze wersje oprogramowania lub przeniosła się do Office 365 w chmurze, lub z innych powodów posiada nadmiar licencji na oprogramowanie, Dragon-Komp może odkupić te licencje. Wycena zależy od liczby licencji i wersji, którą chciałbyś sprzedać, ale z pewnością przyniesie korzyści dla twojego budżetu.


Czy znasz kogoś, kto ma zbędne licencje?

Jeśli jesteś dostawcą IT i znasz osoby lub firmy, które mają nadmiar licencji na oprogramowanie, skontaktuj się z nami. A jeżeli potrzebujesz porady, to wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie dla twoich klientów.


Czym są nadwyżki licencji?

Gdy firma lub organizacja zdecyduje się na subskrypcję na przykład usługi Office 365 poprzez zawarcie Umowy Zbiorczej, wszystkie wcześniejsze programy Office staną się zbędne i klient będzie w posiadaniu zbyt wielu licencji. Masz prawo odsprzedać swoje stare licencje na programy zgodnie z orzeczeniami sądu.

W razie dodatkowych pytań preferujemy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Bardzo ważne

Zawsze sprawdzaj czy sprzedawca jest płatnikiem VAT.

Możesz to zrobić wchodząc na stronę Ministerstwa finansów.


mężczyzna przy laptopie

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło