McAfee LiveSafe Unlimited / 1 Rok

McAfee LiveSafe Unlimited / 1 Rok

94 Przedmioty
99,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Indeks: 1056159

Stan: Nowy produkt

liczba użytkowników : bez limitu

okres licencji : 1 rok

ilość urządzeń: bez limitu

typ licencji : komercyjna

wersja produktu : elektroniczna, e-mail

faktura wysyłana drogą elektroniczną (email) McAfee oferuje rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa dla użytkowników indywidualnych i dla firm. McAfee pomaga przedsiębiorstwom w koordynacji w pełni zintegrowanych cyfrowych systemów, w których ochrona przed zagrożeniami, wykrywanie i korygowanie zagrożeń bezpieczeństwa są wzajemnie powiązane i odbywają się jednocześnie. McAfee zabezpiecza urządzenia konsumentów przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami w domu i w drodze. Znajdź odpowiednie rozwiązanie zabezpieczające jednym z wymienionych McAfee AntiVirus Plus, Internet Security, Total Protection, LiveSafe.

Zabezpiecza komputer przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi złośliwymi programami. Chroń swoje urządzenia oraz informacje osobowe i poufne przed zagrożeniami.

Natychmiast rozpoznawaj i blokuj podejrzane strony www, pliki, wiadomości i sieci. Surfuj bezpiecznie po Internecie dzięki najbardziej kompleksowej inicjatywie śledzenia zagrożeń online.

Chroni urządzenie przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem. Dbaj o wolne miejsce na dysku i bezpieczeństwo danych osobowych.

* Konsola zarządzania zabezpieczeniami

Sprawdza stan bezpieczeństwa wszystkich swoich urządzeń, zarządzaj aktualizacjami i kontroluj oraz wybieraj urządzenia objęte ochroną przez produkty McAfee. Zdalnie lokalizuj, blokuj lub kasuj dane zgubionego lub skradzionego urządzenia mobilnego. Dbaj o bezpieczeństwo wszystkich swoich urządzeń z poziomu jednej prostej w obsłudze konsoli

Blokuje wszystkie próby nieautoryzowanego dostępu do swoich urządzeń. Powstrzymaj hakerów od szpiegowania lub kradzieży informacji poufnych i osobistych.

Wyznacza i zarządzaj urządzeniami mającymi dostęp do Twojej sieci. Chroń swoją sieć Wi-Fi przed przejęciem przez obce osoby.

Trwale usuwa poufne informacje, bezpowrotnie niszcząc pliki je zawierające. Miej pewność, że znikają bez śladu

Zwalnia miejsce na dysku twardym, usuwając fragmentowane, tymczasowe oraz inne zbędne pliki. Optymalizuj wydajność swojego komputera.

* Urządzenia Mac

Ochrona antywirusowa dla komputera Mac, sieci domowej i aktywności online

* Smartfony i tablety z systemem iOS i Android

Blokuje wszystkie próby nieautoryzowanego dostępu do swoich urządzeń. Powstrzymaj hakerów od szpiegowania lub kradzieży informacji poufnych i osobistych.

Zdalnie kasuje swoje kontakty, zdjęcia i dane osobowe z urządzenia zgubionego lub skradzionego. Zapobiegaj przedostaniu się poufnych informacji w niepowołane ręce.

Śledzi zgubione lub skradzione urządzenie na mapie, aktywując alarm pomagający je zlokalizować. Zdalnie zablokuj urządzenie, aż go momentu jego odzyskania.

Zdalnie włącza alarm w sytuacji zgubienia lub kradzieży urządzenia. Zlokalizuj swoją własność, odstraszając złodziei.

Zdalnie blokuje urządzenie zgubione lub skradzione, uniemożliwiając postronnym osobom pobranie z niego poufnych informacji. Dodaj swoje dane kontaktowe na ekranie blokady, aby pomóc odzyskać swoją własność.

* Zabezpieczenie antyspamowe

Blokuje wszystkie niepożądane i niebezpieczne wiadomości e-mail. Chroń skrzynkę odbiorczą przed natrętnymi reklamami i wiadomościami mającymi na celu wyłudzenie informacji.

* Kontrola rodzicielska

Kontroluje strony internetowe, do których dzieci mogą uzyskać dostęp i chroń je przed szkodliwymi treściami. Miej pewność, że Twoje pociechy będą bezpieczne online.

Bezpieczny magazyn w chmurze

Bezpiecznie przechowuje zdjęcia i ważne dokumenty w chmurze, z dostępem do nich z dowolnego miejsca. Chroń swoje dane osobowe i dbaj o wolne miejsce na dysku twardym.

Wymagania systemowe:

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie producenta:

https://service.mcafee.com/

94 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło