CorelDRAW Standard 2021

CorelDRAW Standard 2021

Corel
100 Przedmioty
1 599,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Indeks: LCCDS2020ML1

Stan: Nowy produkt

Zakup jednorazowy dla 1 komputera Windows 10

Wersja ESD

Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (e-mail)

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Zrealizuj każdy pomysł dzięki CorelDRAW Standard 2021, niezawodnemu pakietowi do projektowania graficznego dla hobbystów i małych firm. Twórz cokolwiek zechcesz —od kartek pocztowych i albumów ze zdjęciami po reklamy i grafiki internetowe —korzystając ze sprawdzonych narzędzi do opracowywania ilustracji, układów stron i edycji zdjęć. Przygotowaliśmy samouczki wideo, poglądowe pliki i inne materiały pomocnicze —wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu ręki. Poznaj wysokiej jakości inspirujące zasoby, takie jak obrazki clipart i czcionki, oraz ponad 50 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które pozwolą Ci tworzyć ulotki, plakaty, wizytówki i nie tylko. Wybierzpakiet CorelDRAW Standard, aby tworzyć prace, które przepełnią Cię dumą.

Wszechstronny zestaw narzędzi

Niezależnie od tego, czy projektowanie graficzne jest dla Ciebie zabawą, czy pracą, pakiet CorelDRAW® Standard 2020 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć atrakcyjne grafiki w ramach hobby lub dla małej firmy. Daj wyraz swojej kreatywności dzięki temu wszechstronnemu pakietowi aplikacji do tworzenia ilustracji, układów stron oraz edycji zdjęći projektuj atrakcyjne ulotki, broszury, grafiki internetowe i nie tylko.

Projektowanie grafiki i układów stron

Twórz oryginalne grafiki, ilustracje i wielostronicowe projekty do wydruku lub publikacji w Internecie dzięki całej gamie narzędzi do opracowywania ilustracji wektorowych i układów stron. Pakiet CorelDRAWStandard w ramach jednej aplikacji oferuje zintegrowane funkcje do projektowania grafiki i układu stron.

Efektywna edycja zdjęć

Dopracowuj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom do edycji zdjęć programu Corel PHOTO-PAINTTM Standard, którego działanie bazuje na warstwach.Retuszuj i wzbogacaj zdjęcia, korzystając z łatwych w użyciu narzędzi do poprawiania koloru i tonu, usuwania niedoskonałości, eksperymentowania z efektami i nie tylko.

Łatwość użycia

Niezależnie od Twojego poziomu umiejętności będziesz w stanie sprawnie tworzyć projekty dzięki intuicyjnym narzędziom, poradom i samouczkom dostępnym pod ręką. Łatwy w obsłudze interfejs i intuicyjne narzędzia sprawią, że szybko zaczniesz projektować na profesjonalnym poziomie.

Inspirujące materiały bez opłat licencyjnych

Urozmaicaj projekty dzięki inspirującym materiałom wysokiej jakości, takim jak obrazki clipart i obrazki cyfrowe, zdjęcia, czcionki, wypełnienia i ramki. Wypróbuj obszerny zestaw profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, aby szybko tworzyć certyfikaty, reklamy, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, plakaty i nie tylko, nie musząc zaczynać od zera.

Program zawiera

CorelDRAW® Standard 2021 - grafika wektorowa

Corel PHOTO-PAINT ™ Standard 2021 - edycja obrazów

Zawartość

1000 obrazków clipart i cyfrowych

100 zdjęć w wysokiej rozdzielczości dostępnych bez tantiem

175 czcionek

20 ramek na zdjęcia

900 napełnień

60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, w tym certyfikaty, reklamy, wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty i nie tylko

Skrócona instrukcja obsługi

Okno dokowane podpowiedzi

Pliki pomocy online

100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło