• Nowy
Corel CorelDraw Essentials 2024 PL

Corel CorelDraw Essentials 2024 PL

Corel
50 Przedmioty
529,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Informacje o produkcie „CorelDRAW Essentials 2024 | Windows” CorelDRAW Essentials 2024 PL

korzystaj ze wszystkich funkcji w ramach jednej niedrogiej licencji Wykorzystanie mediów indywidualnych i kreatywnych zagościło także w środowisku prywatnym i często odgrywa kluczową rolę w mediach społecznościowych.
Jednak nie zawsze istnieją odpowiednie media, które można wykorzystać do przesyłania dalej lub publikowania w Internecie.
Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu szybkie i łatwe utworzenie odpowiedniego nośnika nie stanowi żadnego problemu.
W szczególności tak zwane oprogramowanie graficzne jest dobrym wyborem dla takiego projektu.
A w przypadku programu CorelDRAW Essentials 2024 dostępna jest nawet wersja od znanego dewelopera, która jest szczególnie odpowiednia dla niedoświadczonych użytkowników i początkujących w tym segmencie.

Dostarczymy Ci odpowiednią licencję do aktywacji, która umożliwi Ci wówczas trwałe korzystanie ze wszystkich funkcjonalności.
Korzystaj z podstawowych funkcji dla początkujących w programie CorelDRAW Essentials 2024 Oprogramowanie CorelDRAW Essentials 2024 to tak zwane oprogramowanie graficzne.

Został on zaprojektowany specjalnie dla sektora hobbystycznego, a zatem przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, którzy chcą podjąć pierwsze próby tworzenia multimediów i grafiki za pomocą programu.
Dzięki popularnemu oprogramowaniu możesz łatwo tworzyć plakaty, kartki, obrazy i inne, następnie zapisywać te projekty na dysku twardym w żądanym formacie, a następnie publikować je w Internecie lub przesyłać do kontaktów.
Oferta CorelDRAW Essentials 2024 obejmuje wszystkie podstawowe funkcje i narzędzia do codziennego użytku w środowiskach prywatnych.

Należą do nich klasyczne narzędzia do kształtowania i rysowania, za pomocą których możesz następnie tworzyć indywidualne i efektowne dzieła sztuki na komputerze lub notebooku. Działa to szczególnie dobrze w przypadku tak zwanych ilustracji wektorowych.

Są one szczególnie skuteczne dzięki unikalnym i łatwym w użyciu opcjom dostosowywania.
Czy wolisz wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o układ strony? Nawet przy takim projekcie zdecydowanie zaleca się korzystanie z oprogramowania CorelDRAW Essentials 2024. W kilku prostych krokach i biorąc pod uwagę Twoje indywidualne pomysły, możesz łatwo stworzyć układy zaproszenia, kolażu, a nawet kilkustronicowego projektu w jednym projekcie.
Aby zapewnić, że wyniki będą ogólnie przekonujące, po aktywacji oprogramowania CorelDRAW Essentials 2024 dostępne są praktyczne narzędzia.

Wykorzystaj między innymi praktyczne linijki, siatki czy linie pomocnicze. Dzięki tym narzędziom możesz łatwo umieszczać obiekty w projektach z milimetrową precyzją.
Istniejące zdjęcia i nagrania możesz łatwo dostosować za pomocą odpowiednich narzędzi w oprogramowaniu CorelDRAW Essentials 2024 i osiągnąć szczególnie dobre rezultaty. Dzięki potężnym i różnorodnym narzędziom do edycji zdjęć wszystkie zdjęcia są wyświetlane szczególnie dobrze i bezpośrednio.
Dzięki pracy na różnych poziomach można bez problemu realizować nawet bardziej złożone projekty. Usuń niechciane obiekty, dostosuj ekspozycję, a nawet precyzyjnie wstaw nową zawartość, dzięki licznym możliwościom oprogramowania CorelDRAW Essentials 2024, wszystko to działa bez żadnych problemów.
Podczas pracy z tekstami i treściami pisanymi w swoich projektach zawsze możesz polegać na oprogramowaniu CorelDRAW Essentials 2024.
Dostępne są tutaj praktyczne narzędzia z zakresu typografii. Łatwe w użyciu narzędzia gwarantują wygodną obsługę i atrakcyjne teksty, które możesz następnie wstawić do swoich projektów.
Skorzystaj z przejrzystego i intuicyjnego interfejsu Program CorelDRAW Essentials 2024 imponuje w życiu codziennym licznymi narzędziami i komponentami, ale jednocześnie jest bardzo łatwy i skuteczny w obsłudze.

W końcu oprogramowanie jest podstawową ofertą dla wszystkich użytkowników hobbystycznych, którzy chcą uzyskać dostęp do różnych funkcji w możliwie najwygodniejszy sposób.
Dzięki przejrzystemu interfejsowi i jasnemu oznakowaniu wszystkich funkcji nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą szybko odnaleźć się w programie i rozpocząć właściwą pracę. Możesz także skorzystać z przejrzystego obszaru pomocy, w którym możesz uzyskać dalszą pomoc, jeśli jej potrzebujesz lub masz problemy z korzystaniem z niej. Zapoznaj się z dostępnymi poradami i trikami, które znacznie ułatwią korzystanie z programu CorelDRAW Essentials 2024. 

Wymagania systemowe:
Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 z co najmniej 3 GB pamięci VRAM 8 GB RAM-u 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym Mysz, tablet lub ekran wielodotykowy Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi) Aby uzyskać optymalną wydajność, powinieneś mieć najnowsze sterowniki dostarczone przez producenta. Do zainstalowania i uwierzytelnienia programu CorelDRAW Essentials oraz uzyskania dostępu do niektórych dołączonych składników oprogramowania, funkcji online i zawartości wymagane jest połączenie internetowe.

50 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło