Adobe Photoshop Elements 2023 WIN/MAC PL

Adobe Photoshop Elements 2023 WIN/MAC PL

Adobe
25 Przedmioty
399,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Adobe Photoshop Elements 2023 WIN/MAC PL

Wersja Cyfrowa - Retail

Polska - wielojęzyczna

na WIN 10, WIN 11, MAC OS

Stan: Nowy produkt, Licencja dożywotnia

Jeśli myślisz o skorygowaniu szczegółów lub modyfikacji całego charakteru fotografii, zacznij od tych popularnych funkcji.

Łatwe usuwanie elementów odwracających uwagę:
Aby podkreślić ważne elementy obrazu, możesz usunąć przewody wysokiego napięcia, przechodniów czy inne obiekty odwracające uwagę. Wystarczy użyć pędzla.

Zaznaczanie tematu kompozycji jednym kliknięciem: 
Wystarczy kliknąć, aby automatycznie zaznaczyć temat zdjęcia. Pozwala to oddzielnie edytować temat lub tło obrazu.

Błyskawiczne zastępowanie tła: 
Wystarczy zaznaczyć obiekt fotografii, aby łatwo umieścić go na ciekawszym tle. To doskonały sposób na poprawienie kompozycji. Teraz przygotowaliśmy nowoczesne tła predefiniowane.

Szybkie poprawki wyrazu twarzy: 
Funkcje automatycznego otwierania oczu, poprawiania uśmiechów, wyrównywania twarzy, automatycznego wygładzania skóry i inne narzędzia pozwalają zawsze uzyskać doskonałe ujęcie. 

Nowe szablony kolaży zdjęć: 
Tworzenie kolaży wymaga zaledwie kilku kliknięć. Wybierz jeden z nowych, nowoczesnych szablonów i dodaj tekst od siebie.

Dodawanie zabawnych filtrów i efektów: 
Zdjęcia możesz przekształcać przy użyciu dziesiątek filtrów i efektów — na przykład rozmyć, malarstwa, zniekształceń, tekstur czy stylizacji tekstu.

Łatwe rozwijanie umiejętności dzięki edycjom z asystą: 
Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wprowadzać podstawowe korekty, tworzyć prawdziwe dzieła i nie tylko. Jest już 61 edycji z asystą.

Rozszerzanie tła zdjęć:
Łatwo rozszerzając tło zdjęcia, przygotuj powalającą panoramę albo zmień pozycję tematu zdjęcia w celu uzyskania idealnego wpisu do mediów społecznościowych. Wszystko to jest możliwe dzięki magicznemu narzędziu Wypełnianie z uwzględnianiem zawartości.

Przesuwanie, skalowanie i powielanie obiektów: 
Dzięki pomocy na każdym kroku bez problemów zaznaczysz obiekt, aby go przesunąć, zmienić jego rozmiar lub wykonać inne działania. Dopracuj wszystkie szczegóły edytowanego zdjęcia.

Automatyzacja ułatwiająca edycję: 
Najtrudniejszą pracę wykonują sztuczna inteligencja Adobe Sensei i automatyczne opcje, więc możesz skupić się na tym, co Cię kręci.

Wprawianie zaznaczonych miejsc w ruch: 
Dodaj trochę magii kina do fotografii, zaznaczając obszar i wprawiając go w ruch. Wybierz kierunek i prędkość ruchu, a następnie udostępnij zdjęcie jako animację MP4 lub GIF w mediach społecznościowych.

Nakładanie animacji: 
Dodawaj do zdjęć ruchome nakładki, takie jak płatki śniegu lub iskry, i twórz zabawne animowane ramki do zdjęć. Następnie zapisuj zdjęcia jako pliki MP4 do udostępniania w mediach społecznościowych i innych miejscach.

System Windows

 • Procesor Intel 6. generacji lub nowszy (albo odpowiednik AMD) z obsługą zestawu instrukcji SSE 4.1
 • Microsoft Windows 10 (wersja 21H1, zalecana wersja 21H2); Windows 11 (wersja 21H2); tylko wersje 64-bitowe; brak obsługi systemów Windows 7 i Windows 8.1
 • 8 GB pamięci RAM
 • 5,8 GB dostępnego miejsca na dysku do zainstalowania aplikacji; dodatkowe miejsce na zawartość online do pobrania; do 20 GB dodatkowego miejsca na pliki tymczasowe podczas instalowania i użytkowania produktu; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 (przy współczynniku skali 100%)
 • Sterownik ekranu zgodny ze standardem Microsoft DirectX 12
 • Połączenie internetowe na potrzeby aktywacji produktu i pobierania funkcji oraz zawartości online

 

macOS

 • Procesor Intel 6. generacji lub nowszy procesor Apple M1
 • macOS 11, macOS 12 (12.4 lub nowszy)
 • 8 GB pamięci RAM
 • 6 GB dostępnego miejsca na dysku do zainstalowania aplikacji; dodatkowe miejsce na zawartość online do pobrania; do 20 GB dodatkowego miejsca na pliki tymczasowe podczas instalowania i użytkowania produktu; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 (przy współczynniku skali 100%)
 • Połączenie internetowe na potrzeby aktywacji produktu i pobierania funkcji oraz zawartości online
25 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło